Обращения граждан


Мариуполь: Стратегия развития - 2021

Видеогалерея

Афиша выходного дня

Центр предоставления административных услуг

Общественный совет

Калькулятор субсидий

Контакт-центр г.Мариуполь

Фотогалерея

Державна підтримка енергозбереження
Государственный реестр избирателей
Телефон доверия

Громадська рада при виконавчому комітеті Маріупольської міської ради

Громадська Рада при виконавчому комітеті Маріупольської міської ради (далі - Громадська Рада) є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчого комітету міської ради, налагодження ефективної взаємодії зазначеного органу з громадськістю, врахування громадської думки при формуванні та реалізації державної політики та реалізації питань місцевого значення.

У своїй діяльності Громадська Рада керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, актами Кабінету Міністрів України, рішеннями органів місцевого самоврядування та цим Положенням.

 

Громадську Раду утворено:

відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», на підставі протоколу установчих зборів уповноважених представників інститутів громадянського суспільства з формування складу Громадської ради при виконавчому комітеті Маріупольської міської ради від 24.03.2015 виконавчий комітет Маріупольської міської ради своїм рішенням від 15.04.2015 №77 затвердив склад Громадської ради при виконавчому комітеті Маріупольської міської ради та погодив Положення про неї.

 

Склад Громадської ради сформовано на установчих зборах. До складу увійшли представники 60 інститутів громадянського суспільства, легалізованих в місті Маріуполі, відповідно до чинного законодавства України.

Голова Громадської ради при виконавчому комітеті Маріупольської міської ради - Муглі Лідія Володимирівна.

 

ДОКУМЕНТЫ

Положение об Организационной структуре Общественного совета при исполнительном комитете Мариупольского городского совета

Организационная структура Общественного совета


Выписки из протокола заседания Общественного совета при исполнительном комитете Мариупольского горсовета

20 мая 2015 г
17 апреля 2015г
24 марта 2015г.

 30 марта 2015г 

01 июля 2015г.
18 августа 2015г

 

Распечатать