Обращения граждан


Мариуполь: Стратегия развития - 2021

Видеогалерея

Афиша выходного дня

Центр предоставления административных услуг

Общественный совет

Калькулятор субсидий

Контакт-центр г.Мариуполь

Фотогалерея

Державна підтримка енергозбереження
Государственный реестр избирателей
Телефон доверия

Напишемо Статут громади м. Маріуполя спільними зусиллями!

Напишемо Статут громади м. Маріуполя спільними зусиллями!

 

Сучасна громада, яка прагне побудувати цивілізовану систему господарювання і навести лад на своїй території, в обов'язковому порядку створює Статут територіальної громади свого міста. Це необхідність, яка зумовлена не лише законодавчими вимогами, але й віяннями сьогодення. Адже Статут регулює відносини між місцевою владою, політиками, громадськими діячами та місцевими жителями. Цей документ включає в себе етнічні, культурні, соціальні, економічні та інші особливості територіальної громади.

Сьогодні Маріуполь переживає складний час повного оновлення, кожен з нас може зробити свій внесок та взяти участь у написанні Статуту, який гарантує розвиток і процвітання своєї громади. Закликаємо жителів з активною громадянською позицією направляти свої пропозиції для формування Статуту громади міста Маріуполя.

 Просимо направляти Ваші пропозиції на адресу електронної пошти управління «Секретаріат ради»: sekretariat@mariupolrada.gov.ua. При цьому обов’язково вказавши прізвище, ім’я, по-батькові та контактний номер телефона. Анонімні пропозиції розглядатися не будуть.

 Дякуємо за співпрацю!

Распечатать